•  НАЧАЛО
  •  РЕГЛАМЕНТ
  •  РЕГИСТРАЦИЯ
  •  ДОКУМЕНТИ
  •  НАСТАНЯВАНЕ
  •  НАГРАДИ
  •  НОВИНИ
  •  КОНТАКТИ
  • РЕЗУЛТАТИ И КЛАСИРАНИЯ ОТ ВТОРИЯ ДЕН НА ФУТБОЛНИЯ ТУРНИР АЛБЕНА КЪП 2019 - 15.06.2019

       
    1 2

    15юни 201/събота/        Групова фаза -3 срещи

    33

    9 : 00

    1

    А1 Авангард Санд.

    А4Огнеборец ГТ

    3 : 0

    34

     

    2

    А2 Унекс Сф

    А3Жар Голяновци

    0 : 1

    35

     

    3

    B1 Авал 2004 Пан.

    B4Антибиотик Рз

    0 : 3

    36

     

    4

    B2 Вихър Николово

    B3Лудогорец Вет.

    1 : 0

    37

    9 : 35

    1

    C1 Братчедите Сф

    C4Въртележката Ихт

    3 : 0

    38

     

    2

    C2 Без напрежениеПк

    C3Траките Ст.З

    0 : 1

    39

     

    3

    D1 Тяло пречиш ми С

    D4Виктория Пк

    0 : 0

    40

     

    4

    D2 Софийска вода Сф

    D3Отмъстителите Сф

    0 : 0

    41

    10 : 10

    1

    E1 Ел Класико Бл

    E4Медбул Сф

    0 : 3

    42

     

    2

    E2 ЗК Лев Инс АД Сф

    E3Ивис СтЗ

    1 : 4

    43

     

    3

    F1 Ветерани Тщ

    F4СПА к. Островче Рз

    3 : 0

    44

     

    4

    F2 МилкиГрупБио Сф

    F3Вила Марк Сф

    0 : 3

    45

    10 : 45

    1

    G1 Община СтЗ

    G4Дринк Тийм Ст.З

    0 : 3

    46

     

    2

    G2 Магьосниците Сф

    G3Детони Пан.

    4 : 0

    47

     

    3

    H1 DXCTechnology С

    H4Джебел 1928 Дж.

    5 : 1

    48

     

    4

    H2 Montboys Мн

    H3Гранит Владая Сф

    0 : 0

    15 юни 201/събота/                           1/финали , 16 отбора

    49

    11 : 20

    1

    1A Жар Голяновци Сф

    2BЛудогорец Вет. Рз

    2 : 1

    50

     

    2

    1C Без напрежение Пк

    2DВиктория Пк

    2 : 3

    53

     

    3

    1B Вихър Николово Мн

    2AУнекс Сф

    1 : 0

    54

     

    4

    1D Софийска вода Сф

    2CТраките Ст.З

    4 : 3

    51

    11 : 55

    1

    1E Ивис СтЗ

    2FВетерани Тщ

    2 : 1

    52

     

    2

    1G Магьосниците Сф

    2HДжебел 1928 Дж.

    5 : 4

    55

     

    3

    1F Вила Марк Сф

    2EЗК Лев Инс АД Сф

    0 : 3

    56

     

    4

    1H DXCTechnology Сф

    2GДринк Тийм СтЗ

    6 : 5

    1юни 201/неделя/                           1/4 финали , 8 отбора

    57

    9 : 00

    1

    П49 Жар Голяновци Сф

    П50Виктория Пк

     

    59

     

    2

    П53 Вихър Николово Мн

    П54Софийска вода Сф

     

    58

    9 : 35

    1

    П51 Ивис СтЗ

    П52Магьосниците Сф

     

    60

     

    2

    П55 ЗК Лев Инс АД Сф

    П56DXCTechnology Сф