•  НАЧАЛО
  •  РЕГЛАМЕНТ
  •  РЕГИСТРАЦИЯ
  •  ДОКУМЕНТИ
  •  НАСТАНЯВАНЕ
  •  НАГРАДИ
  •  НОВИНИ
  •  КОНТАКТИ
  • РАЗУЛТАТИ ОТ ПЪРВИЯ ДЕН НА АЛБЕНА КЪП 2019 - 14.06.2019

       

    14юни 2019/петък/        Групова фаза - 1 и 2 срещи , Групи A, B, C. D

    1

    09 : 00

    1

    А1 Авангард Санд.

    А2 Унекс Сф

    1 : 5

    2

     

    2

    А3 Жар Голяновци

    А4Огнеборец ГТ

    3 : 0

    3

     

    3

    B1 Авал 2004 Пан.

    B2 Вихър Николово

    0 :11

    4

     

    4

    B3 Лудогорец Вет.

    B4Антибиотик Рз

    1 : 1

    5

    09 : 35

    1

    C1 Братчедите Сф

    C2Без напрежение Пк

    1 : 4

    6

     

    2

    C3 Траките Ст.З

    C4 Въртележката Ихт

    2 : 0

    7

     

    3

    D1 Тяло пречиш ми С

    D2 Софийска вода Сф

    0 : 0

    8

     

    4

    D3 Отмъстителите Сф

    D4 Виктория Пк

    0 : 4

    17

    10 : 10

    1

    А1 Авангард Санд.

    А3 Жар Голяновци

    2 : 3

    18

     

    2

    А2 Унекс Сф

    А4Огнеборец ГТ

    3 : 0

    19

     

    3

    B1 Авал 2004 Пан.

    B3 Лудогорец Вет.

    0 : 12

    20

     

    4

    B2 Вихър Николово

    B4Антибиотик Рз

    3 : 0

    21

    10 : 45

    1

    C1 Братчедите Сф

    C3Траките Ст.З

    1 : 0

    22

     

    2

    C2 Без напрежениеПк

    C4 Въртележката Ихт

    2 : 0

    23

     

    3

    D1 Тяло пречиш ми С

    D3 Отмъстителите Сф

    1 : 2

    24

     

    4

    D2 Софийска вода Сф

    D4 Виктория Пк

    2 : 0

     14юни 2019/петък/        Групова фаза – 1 и 2 срещи , Групи E, F, G, H

    9

    11 : 20

    1

    E1 Ел Класико Бл

    E2 ЗК Лев Инс АД Сф

    0 : 1

    10

     

    2

    E3 Ивис СтЗ

    E4 Медбул Сф

    6 : 1

    11

     

    3

    F1 Ветерани Тщ

    F2 Милки Груп Био Сф

    1 : 1

    12

     

    4

    F3 Вила Марк Сф

    F4 СПА к-с. Островче Рз

    5 : 1

    13

    11 : 55

    1

    G1 Община СтЗ

    G2 Магьосниците Сф

    0 : 3

    14

     

    2

    G3 Детони Пан.

    G4 Дринк Тийм Ст.З

    2 : 5

    15

     

    3

    H1 DXCTechnologyС

    H2 Montboys Мн

    6 : 1

    16

     

    4

    H3 Гранит Владая Сф

    H4 Джебел 1928 Дж.

    0 : 3

    25

    12 : 30

    1

    E1 Ел Класико Бл

    E3 Ивис СтЗ

    0 : 5

    26

     

    2

    E2 ЗК Лев Инс АД Сф

    E4Медбул Сф

    4 : 0

    27

     

    3

    F1 Ветерани Тщ

    F3 Вила Марк Сф

    1 : 2

    28

     

    4

    F2 Милки Груп Био Сф

    F4СПА к. Островче Рз

    2 : 2

    29

    13 : 05

    1

    G1 Община СтЗ

    G3 Детони Пан.

    0 : 3

    30

     

    2

    G2 Магьосниците Сф

    G4 Дринк Тийм Ст.З

    0 : 0

    31

     

    3

    H1 DXCTechnologyС

    H3 Гранит Владая Сф

    4 : 1

    32

     

    4

    H2 Montboys Мн

    H4 Джебел 1928 Дж.

    1 : 4