•  НАЧАЛО
  •  РЕГЛАМЕНТ
  •  РЕГИСТРАЦИЯ
  •  ДОКУМЕНТИ
  •  НАСТАНЯВАНЕ
  •  НАГРАДИ
  •  НОВИНИ
  •  КОНТАКТИ
  • РЕЗУЛТАТИ ОТ ПЪРВИ ДЕН И КЛАСИРАНЕ В ГРУПИТЕ - 12.06.2015

       

    Албена къп 2015

    Албена , 12, 13 и 14 юни2015г.

     

    Жребий

     

     

    Група А

     

    Група Б

    A1

    Дринк тиймСтЗ

    Б1

    Villa Mark Сф

    A2

    - - -

    Б2

    Хотел Фиеста Вн

    A3

    Шахматисти Вн

    Б3

    Hewlett-Packard Сф

    A4

    КЦМ 2000 групПд

    Б4

    МФК Тича Вн

     

     

     

    Група В

     

    Група Г

    В1

    Химик Девня

    Г1

    СОД-DSC Вн

    В2

    Виктория Пк

    Г2

    IPA Сф

    В3

    Траките СтЗ

    Г3

    Авангард Санд

    В4

    ЗК Лев Инс АД Сф

    Г4

              - - -

     

     

     

    Група Д

     

    Група Е

    Д1

    Войводите Мирк

    Е1

    Марибор Сф

    Д2

    ЦКБ Сф

    Е2

    ФК Нерон Пк

    Д3

    Ветерани Тщ

    Е3

    МФК "Бугари" Сф

    Д4

    - - -

    Е4

    Столичаните Сф

     

     

    Албена къп 2015

    Албена , 12, 13 и 14 юни2015г.

     Програма

     

    12 юни 2015 (петък)       6 групи х 4 отбора , 24 отбора

    1

    9.30

    1

    A1Дринк тиймСтЗ

    A2- - -

    -

    2

     

    2

    A3Шахматисти Вн

    A4КЦМ 2000 групПд

    0-1

    3

     

    3

    Б1Villa Mark Сф

    Б2Хотел Фиеста Вн

    2-2

    4

     

    4

    Б3Hewlett-Packard Сф

    Б4МФК Тича Вн

    2-2

    5

    10.10

    1

    В1Химик Девня

    В2Виктория Пк

    3-2

    6

     

    2

    В3Траките СтЗ

    В4ЗК Лев Инс АД Сф

    1-2

    7

     

    3

    Г1СОД-DSC Вн

    Г2IPA Сф

    2-0

    8

     

    4

    Г3Авангард Санд

    Г4- - -

    -

    9

    10.50

    1

    Д1Войводите Мирк

    Д2ЦКБ Сф

    0-2

    10

     

    2

    Д3Ветерани Тщ

    Д4- - -

    -

    11

     

    3

    Е1Марибор Сф

    Е2ФК Нерон Пк

    3-3

    12

     

    4

    Е3МФК "Бугари" Сф

    Е4Столичаните Сф

    4-2

    13

    11.30

    1

    A1Дринк тиймСтЗ

    A3Шахматисти Вн

    2-1

    14

     

    2

    A2- - -

    A4КЦМ 2000 групПд

    -

    15

     

    3

    Б1Villa Mark Сф

    Б3Hewlett-Packard Сф

    4-3

    16

     

    4

    Б2Хотел Фиеста Вн

    Б4МФК Тича Вн

    2-2

    17

    12.10

    1

    В1Химик Девня

    В3Траките СтЗ

    1-3

    18

     

    2

    В2Виктория Пк

    В4ЗК Лев Инс АД Сф

    0-4

    19

     

    3

    Г1СОД-DSC Вн

    Г3Авангард Санд

    0-2

    20

     

    4

    Г2IPA Сф

    Г4- - -

    -

    21

    12.50

    1

    Д1Войводите Мирк

    Д3Ветерани Тщ

    0-2

    22

     

    2

    Д2ЦКБ Сф

    Д4- - -

    -

    23

     

    3

    Е1Марибор Сф

    Е3МФК "Бугари" Сф

    2-1

    24

     

    4

    Е2ФК Нерон Пк

    Е4Столичаните Сф

    1-4

    13 юни 2015 (събота)      

    25

    9.30

    1

    A1Дринк тиймСтЗ

    A4КЦМ 2000 групПд

     

    26

     

    2

    A2- - -

    A3Шахматисти Вн

    -

    27

     

    3

    Б1Villa Mark Сф

    Б4МФК Тича Вн

     

    28

     

    4

    Б2Хотел Фиеста Вн

    Б3Hewlett-Packard Сф

     

    29

    10.10

    1

    В1Химик Девня

    В4ЗК Лев Инс АД Сф

     

    30

     

    2

    В2Виктория Пк

    В3Траките СтЗ

     

    31

     

    3

    Г1СОД-DSC Вн

    Г4- - -

    -

    32

     

    4

    Г2IPA Сф

    Г3Авангард Санд

     

    33

    10.50

    1

    Д1Войводите Мирк

    Д4- - -

    -

    34

     

    2

    Д2ЦКБ Сф

    Д3Ветерани Тщ

     

    35

     

    3

    Е1Марибор Сф

    Е4Столичаните Сф

     

    36

     

    4

    Е2ФК Нерон Пк

    Е3МФК "Бугари" Сф

     

     

     

    КЛАСИРАНЕ В ГРУПИТЕ

     

     

    Група А

     

    Група Б

    1

    Дринк тиймСтЗ      1 2-1 3

    1

    Villa Mark Сф            2 6-5 4

    2

    КЦМ 2000 групПд  1 1-0 3

    2

    Хотел Фиеста Вн      2 4-4 2

    3

    Шахматисти Вн       2 1-3 0

     

    МФК Тича Вн           2 4-4 2

    4

    - - -

    4

    Hewlett-Packard Сф  2 5-6 1

     

     

    Група В

     

    Група Г

    1

    ЗК Лев Инс АД Сф  2 6-1 6

    1

    Авангард Санд         1 2-0 3

    2

    Траките СтЗ             2 4-3 3

    2

    СОД-DSC Вн             2 2-2 3

    3

    Химик Девня            2 4-5 3

    3

    IPA Сф                       1 0-2 0

    4

    Виктория Пк            2 2-7 0

    4

    - - -

     

     

    Група Д

     

    Група Е

    1

    ЦКБ Сф                     1 2-0 3

    1

    Марибор Сф             2 5-4 4

     

    Ветерани Тщ            1 2-0 3

    2

    МФК Бугари Сф     2 5-4 3

    3

    Войводите Мирк     2 0-4 0

    3

    Столичаните Сф     2 6-5 3

    4

    - - -

    4

    ФК Нерон Пк           2 4-7 1

     

     

    13 юни 2015 (събота)                           1/8финали , 16отбора

    37

    11.30

    1

    първи от група Г

    втори трети отбор

     

    38

     

    2

    втори от група В

    втори от група А

     

    39

     

    3

    първи от група Е

    втори от група Д

     

    40

     

    4

    първи от група Б

    трети трети отбор

     

    41

    12.10

    1

    първи от група А

    четвърти трети отбор

     

    42

     

    2

    втори от група Е

    втори от група Б

     

    43

     

    3

    първи от група Д

    втори от група Г

     

    44

     

    4

    първи от група В

    първи трети отбор

     

    14 юни 2015 (неделя)                          1/4 финали , 8 отбора

    45

    9.00

    1

    Поб.37  

    Поб.38

     

    46

     

    2

    Поб.39

    Поб.40

     

    47

    9.30

    1

    Поб.41

    Поб.42

     

    48

     

    2

    Поб.43

    Поб.44

     

    14 юни 2015 (неделя)                          1/2 финали , 4 отбора

    49

    10.10

    1

    Поб.45

    Поб.46

     

    50

     

    2

    Поб.47

    Поб.48

     

    14 юни 2015 (неделя)                                          финал

    51

    11.00

    1

    Поб.49

    Поб.50

     

     

    11.30

     

    Награждаване