•  НАЧАЛО
  •  РЕГЛАМЕНТ
  •  РЕГИСТРАЦИЯ
  •  ДОКУМЕНТИ
  •  НАСТАНЯВАНЕ
  •  НАГРАДИ
  •  НОВИНИ
  •  КОНТАКТИ
  • ЖРЕБИЙ и ПРОГРАМА ALBENA CUP 2015 - 11.06.2015

       

    Албена къп 2015

    Албена , 12, 13 и 14 юни2015г.

     

    Жребий

     

     

    Група А

     

    Група Б

    A1

    Дринк тиймСтЗ

    Б1

    Villa Mark Сф

    A2

    ФК Гранд Про Вн

    Б2

    Хотел Фиеста Вн

    A3

    Шахматисти Вн

    Б3

    Hewlett-Packard Сф

    A4

    КЦМ 2000 групПд

    Б4

    МФК Тича Вн

     

     

     

    Група В

     

    Група Г

    В1

    Химик Девня

    Г1

    СОД-DSC Вн

    В2

    Виктория Пк

    Г2

    IPA Сф

    В3

    Траките СтЗ

    Г3

    Авангард Санд

    В4

    ЗК Лев Инс АД Сф

    Г4

              - - -

     

     

     

    Група Д

     

    Група Е

    Д1

    Войводите Мирк

    Е1

    Марибор Сф

    Д2

    ЦКБ Сф

    Е2

    ФК Нерон Пк

    Д3

    Ветерани Тщ

    Е3

    МФК "Бугари" Сф

    Д4

    - - -

    Е4

    Столичаните Сф

     

     

     

     

    Албена къп 2015

    Албена , 12, 13 и 14 юни2015г.

     Програма

     

    12 юни 2015 (петък)       6 групи х 4 отбора , 24 отбора

    1

    9.30

    1

    A1Дринк тиймСтЗ

    A2ФК Гранд Про Вн

     

    2

     

    2

    A3Шахматисти Вн

    A4КЦМ 2000 групПд

     

    3

     

    3

    Б1Villa Mark Сф

    Б2Хотел Фиеста Вн

     

    4

     

    4

    Б3Hewlett-Packard Сф

    Б4МФК Тича Вн

     

    5

    10.10

    1

    В1Химик Девня

    В2Виктория Пк

     

    6

     

    2

    В3Траките СтЗ

    В4ЗК Лев Инс АД Сф

     

    7

     

    3

    Г1СОД-DSC Вн

    Г2IPA Сф

     

    8

     

    4

    Г3Авангард Санд

    Г4- - -

    -

    9

    10.50

    1

    Д1Войводите Мирк

    Д2ЦКБ Сф

     

    10

     

    2

    Д3Ветерани Тщ

    Д4- - -

    -

    11

     

    3

    Е1Марибор Сф

    Е2ФК Нерон Пк

     

    12

     

    4

    Е3МФК "Бугари" Сф

    Е4Столичаните Сф

     

    13

    11.30

    1

    A1Дринк тиймСтЗ

    A3Шахматисти Вн

     

    14

     

    2

    A2ФК Гранд Про Вн

    A4КЦМ 2000 групПд

     

    15

     

    3

    Б1Villa Mark Сф

    Б3Hewlett-Packard Сф

     

    16

     

    4

    Б2Хотел Фиеста Вн

    Б4МФК Тича Вн

     

    17

    12.10

    1

    В1Химик Девня

    В3Траките СтЗ

     

    18

     

    2

    В2Виктория Пк

    В4ЗК Лев Инс АД Сф

     

    19

     

    3

    Г1СОД-DSC Вн

    Г3Авангард Санд

     

    20

     

    4

    Г2IPA Сф

    Г4- - -

    -

    21

    12.50

    1

    Д1Войводите Мирк

    Д3Ветерани Тщ

     

    22

     

    2

    Д2ЦКБ Сф

    Д4- - -

    -

    23

     

    3

    Е1Марибор Сф

    Е3МФК "Бугари" Сф

     

    24

     

    4

    Е2ФК Нерон Пк

    Е4Столичаните Сф

     

    13 юни 2015 (събота)      

    25

    9.30

    1

    A1Дринк тиймСтЗ

    A4КЦМ 2000 групПд

     

    26

     

    2

    A2ФК Гранд Про Вн

    A3Шахматисти Вн

     

    27

     

    3

    Б1Villa Mark Сф

    Б4МФК Тича Вн

     

    28

     

    4

    Б2Хотел Фиеста Вн

    Б3Hewlett-Packard Сф

     

    29

    10.10

    1

    В1Химик Девня

    В4ЗК Лев Инс АД Сф

     

    30

     

    2

    В2Виктория Пк

    В3Траките СтЗ

     

    31

     

    3

    Г1СОД-DSC Вн

    Г4- - -

    -

    32

     

    4

    Г2IPA Сф

    Г3Авангард Санд

     

    33

    10.50

    1

    Д1Войводите Мирк

    Д4- - -

    -

    34

     

    2

    Д2ЦКБ Сф

    Д3Ветерани Тщ

     

    35

     

    3

    Е1Марибор Сф

    Е4Столичаните Сф

     

    36

     

    4

    Е2ФК Нерон Пк

    Е3МФК "Бугари" Сф

     

     

     

    КЛАСИРАНЕ В ГРУПИТЕ

     

     

    Група А

     

    Група Б

    1

     

    1

     

    2

     

    2

     

    3

     

    3

     

    4

     

    4

     

     

     

    Група В

     

    Група Г

    1

     

    1

     

    2

     

    2

     

    3

     

    3

     

    4

     

    4

     

     

     

    Група Д

     

    Група Е

    1

     

    1

     

    2

     

    2

     

    3

     

    3

     

    4

     

    4

     

     

     

    13 юни 2015 (събота)                           1/8финали , 16отбора

    37

    11.30

    1

    първи от група Г

    втори трети отбор

     

    38

     

    2

    втори от група В

    втори от група А

     

    39

     

    3

    първи от група Е

    втори от група Д

     

    40

     

    4

    първи от група Б

    трети трети отбор

     

    41

    12.10

    1

    първи от група А

    четвърти трети отбор

     

    42

     

    2

    втори от група Е

    втори от група Б

     

    43

     

    3

    първи от група Д

    втори от група Г

     

    44

     

    4

    първи от група В

    първи трети отбор

     

    14 юни 2015 (неделя)                          1/4 финали , 8 отбора

    45

    9.00

    1

    Поб.37  

    Поб.38

     

    46

     

    2

    Поб.39

    Поб.40

     

    47

    9.30

    1

    Поб.41

    Поб.42

     

    48

     

    2

    Поб.43

    Поб.44

     

    14 юни 2015 (неделя)                          1/2 финали , 4 отбора

    49

    10.10

    1

    Поб.45

    Поб.46

     

    50

     

    2

    Поб.47

    Поб.48

     

    14 юни 2015 (неделя)                                          финал

    51

    11.00

    1

    Поб.49

    Поб.50

     

     

    11.30

     

    Награждаване