•  НАЧАЛО
  •  РЕГЛАМЕНТ
  •  РЕГИСТРАЦИЯ
  •  ДОКУМЕНТИ
  •  НАСТАНЯВАНЕ
  •  НАГРАДИ
  •  НОВИНИ
  •  КОНТАКТИ
  • ЖРЕБИЙ и ПРОГРАМА ALBENA CUP 2017 - 08.06.2017

       

    ЖРЕБИЙ и ПРОГРАМА ALBENA CUP 2017

     

    Албена къп 2017

    К.КАлбена, 9, 1и 1юни 201г.

     

     

    Жребий - 2отбора

     

     

    Група А

     

    Група Б

    А1

    Дуросторум Сс

    Б1

    Разрушителите Сф

    А2

    Елит Дружба Сф

    Б2

    АФК Панагюрище

    А3

    DXC Technology Сф

    Б3

    Виктория Пк

    А4

    МФК Булгари Сф

    Б4

    Пестицид Мн

    A5

    Унекс Сф

    -

    -

     

    Група В

     

    Група Г

    В1

    АБВ Сф

    Г1

    Без напрежение Пк

    В2

    Уефалона Хс

    Г2

    Бумеранг Пк

    В3

    Мат Стар Пк

    Г3

    Лев Инс Сф

    В4

    Феникс Лч

    Г4

    Ветерани Тщ

     

    Група Д

     

    Група Е

    Д1

    А отборът Рс

    Е1

    Вила Марк Сф

    Д2

    Милки груп Сф

    Е2

    Клетката Сф

    Д3

    Траките СЗ

    Е3

    Дринк тийм СЗ

    Д4

    ЦКБ Сф

    Е4

    Община Ст.Загора

     

     

     

     

     

    9юни 2017(петък)       1 кръг

    1

    9 00

    1

    A2 Елит Дружба Сф

    A5Унекс Сф

     

    2

     

    2

    A3 DXC Technology Сф

    A4МФК Булгари Сф

     

    3

     

    3

    Б1Разрушителите Сф

    Б2АФК Панагюрище

     

    4

     

    4

    Б3Виктория Пк

    Б4Пестицид Мн

     

    5

    9 40

    1

    В1АБВ Сф

    В2Уефалона Хс

     

    6

     

    2

    В3 Мат Стар Пк

    В4Феникс Лч

     

    7

     

    3

    Г1Без напрежение Пк

    Г2Бумеранг Пк

     

    8

     

    4

    Г3Лев Инс Сф

    Г4Ветерани Тщ

     

    9

    1020

    1

    Д1А отборът Рс

    Д2Милки груп Сф

     

    10

     

    2

    Д3Траките СЗ

    Д4ЦКБ Сф

     

    11

     

    3

    Е1Вила Марк Сф

    Е2Клетката Сф

     

    12

     

    4

    Е3Дринк тийм СЗ

    Е4Община Ст.Загора

     

    9юни 2017(петък)       2 кръг

    13

    1100

    1

    A5 Унекс Сф

    A3 DXC Technology Сф

     

    14

     

    2

    A1 Дуросторум Сс

    A2 Елит Дружба Сф

     

    15

     

    3

    Б1Разрушителите Сф

    Б3 Виктория Пк

     

    16

     

    4

    Б2АФК Панагюрище

    Б4Пестицид Мн

     

    17

    11 40

    1

    В1АБВ Сф

    В3Мат Стар Пк

     

    18

     

    2

    В2Уефалона Хс

    В4Феникс Лч

     

    19

     

    3

    Г1Без напрежение Пк

    Г3Лев Инс Сф

     

    20

     

    4

    Г2Бумеранг Пк

    Г4Ветерани Тщ

     

    21

    1220

    1

    Д1А отборът Рс

    Д3Траките СЗ

     

    22

     

    2

    Д2Милки груп Сф

    Д4ЦКБ Сф

     

    23

     

    3

    Е1Вила Марк Сф

    Е3 Дринк тийм СЗ

     

    24

     

    4

    Е2Клетката Сф

    Е4Община Ст.Загора

     

    9юни 2017(петък)       4кръг

    25

    13 00

    1

    A3DXC Technology Сф

    A1 Дуросторум Сс

     

    26

     

    2

    A4 МФК Булгари Сф

    A5 Унекс Сф

     

    10юни 2017(събота)    3 кръг

    27

    9.30

    1

    A1 Дуросторум Сс

    A4 МФК Булгари Сф

     

    28

     

    2

    A2 Елит Дружба Сф

    A3 DXC Technology Сф

     

    29

     

    3

    Б1Разрушителите Сф

    Б4Пестицид Мн

     

    30

     

    4

    Б2АФК Панагюрище

    Б3Виктория Пк

     

    31

    10.10

    1

    В1АБВ Сф

    В4Феникс Лч

     

    32

     

    2

    В2Уефалона Хс

    В3Мат Стар Пк

     

    33

     

    3

    Г1Без напрежение Пк

    Г4Ветерани Тщ

     

    34

     

    4

    Г2Бумеранг Пк

    Г3Лев Инс Сф

     

    35

    10.50

    1

    Д1А отборът Рс

    Д4ЦКБ Сф

     

    36

     

    2

    Д2Милки груп Сф

    Д3Траките СЗ

     

    37

     

    3

    Е1Вила Марк Сф

    Е4Община Ст.Загора

     

    38

     

    4

    Е2Клетката Сф

    Е3Дринк тийм СЗ

     

    10юни 2017(събота)    5кръг

    39

    11 30

    1

    A4 МФК Булгари Сф

    A2 Елит Дружба Сф

     

    40

     

    2

    A5 Унекс Сф

    A1 Дуросторум Сс

     

     

     

     

    10юни 2017(събота)                           1/8финали , 16отбора

    41

    12.10

    1

    първи от група Г

    втори трети отбор

     

    42

     

    2

    втори от група В

    втори от група А

     

    43

     

    3

    първи от група Е

    втори от група Д

     

    44

     

    4

    първи от група Б

    трети от група А

     

    45

    12 50

    1

    първи от група А

    трети трети отбор

     

    46

     

    2

    втори от група Е

    втори от група Б

     

    47

     

    3

    първи от група Д

    втори от група Г

     

    48

     

    4

    първи от група В

    първи трети отбор

     

    11юни 2017(неделя)                 1/4 финали , 8 отбора

    49

    9.00

    1

    Поб.37 

    Поб.38

     

    50

     

    2

    Поб.39

    Поб.40

     

    51

    9.30

    1

    Поб.41

    Поб.42

     

    52

     

    2

    Поб.43

    Поб.44

     

    11юни 2017(неделя)                          1/2 финали , 4 отбора

    53

    10.10

    1

    Поб.45

    Поб.46

     

    54

     

    2

    Поб.47

    Поб.48

     

    11юни 2017(неделя)                                         финал

    55

    11.00

    1

    Поб.49

    Поб.50

     

     

    11.30

     

    Награждаване