•  НАЧАЛО
  •  РЕГЛАМЕНТ
  •  РЕГИСТРАЦИЯ
  •  ДОКУМЕНТИ
  •  НАСТАНЯВАНЕ
  •  НАГРАДИ
  •  НОВИНИ
  •  КОНТАКТИ
  • ОТБОРЪТ НА ЛЕВ ИНС СОФИЯ СПЕЧЕЛИ ШЕСТОТО ИЗДАНИЕ НА АЛБЕНА КЪП - 11.06.2017

       
    1 2 3 4

    Албена къп 2017

    КК Албена, 9, 1и 1юни 201г.

     

     

    Крайно класиране

    1 място

    Лев Инс Сф

    2 място

    Милки груп Сф

    3-4 място

    Без напрежение Пк

    3-4 място

    Клетката Сф

    5-8 място

    МФК Булгари Сф

    5-8 място

    Община Ст.Загора

    5-8 място

    Разрушителите Сф

    5-8 място

    Феникс Лч

    Феърплей

    Виктория Пк

     

     

     

    Жребий - 2отбора

     

     

    Група А

     

    Група Б

    А1

    Дуросторум Сс          

    Б1

    Разрушителите Сф      

    А2

    Елит Дружба Сф       

    Б2

    АФК Панагюрище      

    А3

    DXC Technology Сф

    Б3

    Виктория Пк               

    А4

    МФК Булгари Сф    

    Б4

    Пестицид Мн               

    A5

    Унекс Сф                   

    -

    -

     

    Група В

     

    Група Г

    В1

    АБВ Сф                     

    Г1

    Без напрежение Пк    

    В2

    Уефалона Хс             

    Г2

    Бумеранг Пк               

    В3

    Мат Стар Пк              

    Г3

    Лев Инс Сф                 

    В4

    Феникс Лч                

    Г4

    Ветерани Тщ               

     

    Група Д

     

    Група Е

    Д1

    А отборът Рс             

    Е1

    Вила Марк Сф             

    Д2

    Милки груп Сф         

    Е2

    Клетката Сф                

    Д3

    Траките СтЗ                 

    Е3

    Дринк тийм СтЗ            

    Д4

    ЦКБ Сф                     

    Е4

    Община Ст.Загора      

     

     

     

     

    9юни 2017(петък)       1 кръг

    1

    9 00

    1

    A2 Елит Дружба Сф

    A5Унекс Сф

    1 3

    2

     

    2

    A3 DXC Technology Сф

    A4МФК Булгари Сф

    0 0

    3

     

    3

    Б1Разрушителите Сф

    Б2АФК Панагюрище

    3 0

    4

     

    4

    Б3Виктория Пк

    Б4Пестицид Мн

    6 2

    5

    9 40

    1

    В1АБВ Сф

    В2Уефалона Хс

    0 3

    6

     

    2

    В3 Мат Стар Пк

    В4Феникс Лч

    1 0

    7

     

    3

    Г1Без напрежение Пк

    Г2Бумеранг Пк

    5 2

    8

     

    4

    Г3Лев Инс Сф

    Г4Ветерани Тщ

    1 1

    9

    1020

    1

    Д1А отборът Рс

    Д2Милки груп Сф

    1 1

    10

     

    2

    Д3Траките СтЗ

    Д4ЦКБ Сф

    0 3

    11

     

    3

    Е1Вила Марк Сф

    Е2Клетката Сф

    1 0

    12

     

    4

    Е3Дринк тийм СтЗ

    Е4Община Ст.Загора

    2 4

    9юни 2017(петък)       2 кръг

    13

    1100

    1

    A5 Унекс Сф

    A3 DXC Technology Сф

    2 2

    14

     

    2

    A1 Дуросторум Сс

    A2 Елит Дружба Сф

    0 5

    15

     

    3

    Б1Разрушителите Сф

    Б3 Виктория Пк

    1 2

    16

     

    4

    Б2АФК Панагюрище

    Б4Пестицид Мн

    1 6

    17

    11 40

    1

    В1АБВ Сф

    В3Мат Стар Пк

    0 3

    18

     

    2

    В2Уефалона Хс

    В4Феникс Лч

    1 3

    19

     

    3

    Г1Без напрежение Пк

    Г3Лев Инс Сф

    3 1

    20

     

    4

    Г2Бумеранг Пк

    Г4Ветерани Тщ

    1 5

    21

    1220

    1

    Д1А отборът Рс

    Д3Траките СтЗ

    1 0

    22

     

    2

    Д2Милки груп Сф

    Д4ЦКБ Сф

    0 2

    23

     

    3

    Е1Вила Марк Сф

    Е3 Дринк тийм СтЗ

    3 0

    24

     

    4

    Е2Клетката Сф

    Е4Община Ст.Загора

    3 0

    9юни 2017(петък)       4кръг

    25

    13 00

    1

    A3DXC Technology Сф

    A1 Дуросторум Сс

    6 1

    26

     

    2

    A4 МФК Булгари Сф

    A5 Унекс Сф

    0 0

    10юни 2017(събота)    3 кръг

    27

    9.30

    1

    A1 Дуросторум Сс

    A4 МФК Булгари Сф

    0 8

    28

     

    2

    A2 Елит Дружба Сф

    A3 DXC Technology Сф

    0 1

    29

     

    3

    Б1Разрушителите Сф

    Б4Пестицид Мн

    5 2

    30

     

    4

    Б2АФК Панагюрище

    Б3Виктория Пк

    0 3

    31

    10.10

    1

    В1АБВ Сф

    В4Феникс Лч

    0 3

    32

     

    2

    В2Уефалона Хс

    В3Мат Стар Пк

    0 2

    33

     

    3

    Г1Без напрежение Пк

    Г4Ветерани Тщ

    1 3

    34

     

    4

    Г2Бумеранг Пк

    Г3Лев Инс Сф

    2 10

    35

    10.50

    1

    Д1А отборът Рс

    Д4ЦКБ Сф

    0 1

    36

     

    2

    Д2Милки груп Сф

    Д3Траките СтЗ

    3 2

    37

     

    3

    Е1Вила Марк Сф

    Е4Община Ст.Загора

    2 3

    38

     

    4

    Е2Клетката Сф

    Е3Дринк тийм СтЗ

    5 2

    10юни 2017(събота)    5кръг

    39

    11 30

    1

    A4 МФК Булгари Сф

    A2 Елит Дружба Сф

    3 1

    40

     

    2

    A5 Унекс Сф

    A1 Дуросторум Сс

    6 2

     

     

     

    10юни 2017(събота)                           1/8финали , 16отбора

    41

    12.10

    1

    първи от група ГВетерани Тщ

    втори трети отборЛев Инс Сф

    1 2

    42

     

    2

    втори от група ВФеникс Лч

    втори от група АXC Technol Сф

    1 0

    43

     

    3

    първи от група ЕКлетката Сф

    втори от група ДА отборът Рс

    7 1

    44

     

    4

    първи от група БВиктория Пк

    трети от група АМФК Булг. Сф

    1 2

    45

    12 50

    1

    първи от група АУнекс Сф

    трети трети отборМилки груп Сф

    2 3

    46

     

    2

    втори от група ЕВила Марк Сф

    втори от група БРазрушители Сф

    1 2

    47

     

    3

    първи от група ДЦКБ Сф

    втори от група ГБез напрежен Пк

    0 2

    48

     

    4

    първи от група ВМат Стар Пк

    първи трети отборОбщ.Ст.Загора

    1 2

    11юни 2017(неделя)                 1/4 финали , 8 отбора

    49

    9.00

    1

    Поб.41 Лев Инс Сф

    Поб.42  Феникс Лч

    3 1

    50

     

    2

    Поб.43  Клетката Сф

    Поб.44  МФК Булгари Сф

    2 1

    51

    9.30

    1

    Поб.45 Милки груп Сф

    Поб.46 Разрушителите Сф

    1 0

    52

     

    2

    Поб.47 Без напрежение Пк

    Поб.48 Община Ст.Загора

    3 2

    11юни 2017(неделя)                          1/2 финали , 4 отбора

    53

    10.10

    1

    Поб.49 Лев Инс Сф

    Поб.50Клетката Сф

    1 0

    54

     

    2

    Поб.51Без напрежение Пк

    Поб.52  Милки груп Сф

    0 1

    11юни 2017(неделя)                                         финал

    55

    11.00

    1

    Поб.53 Лев Инс Сф

    Поб.54Милки груп Сф

    1 0

     

    11.30

     

    Награждаване

     

     

     

     

     

     

    Крайно класиране

    1 място

    Лев Инс Сф

    2 място

    Милки груп Сф

    3-4 място

    Без напрежение Пк

    3-4 място

    Клетката Сф

    5-8 място

    МФК Булгари Сф

    5-8 място

    Община Ст.Загора

    5-8 място

    Разрушителите Сф

    5-8 място

    Феникс Лч

    Феърплей

    Виктория Пк